Fakty o nas

Misja, cele i wartości specjalistów bezpieczeństwa z secIO

Kim jesteśmy?

Firmę secIO tworzą specjaliści, którym w działaniu przyświeca  wspólny cel – nieustanne podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i instytucjach realizujących zadania publiczne. Profesjonalne, fachowe i rzetelne przeprowadzanie zadań audytowych w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego to nasza specjalność.
Zajmujemy się wszystkimi obszarami zapewniającymi przedsiębiorstwom i instytucjom realizującym zadania publiczne najwyższe bezpieczeństwo funkcjonowania w domenie cyber oraz możliwość swobodnego prowadzenia działalności. Naszą misją jest pomoc w zbudowania cyberbezpieczeństwa umożliwiającego wykrycie i odparcie każdego ataku i ochrona danych naszych klientów.

Nasze usługi dopasowujemy do potrzeb audytowanej organizacji, jej celów, zasobów struktury i możliwości. Wypracowaliśmy model bezpieczeństwa, który skutecznie pomoże ograniczyć ryzyko cyberataku na konkretne przedsiębiorstwo czy instytucję publiczną. Pamiętamy również o tym, że wielu właścicieli przedsiębiorstw czy osób zarządzających podmiotami publicznymi nie może sobie pozwolić na bardzo zaawansowane narzędzia poprawiające bezpieczeństwo, dlatego wychodząc im na przeciw  dostarczamy niezbędne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.
Chcemy kształtować dobre praktyki w obszarze bezpieczeństwa informacji. Jesteśmy głęboko przekonani, że ochrona stanowi dziś ważny element każdej firmy i instytucji. Mając świadomość ciągle zmieniających się zagrożeń, dążymy do ciągłego poszerzania swoich kompetencji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i seminariach, co przekłada się wprost na cyberbezpieczeństwo naszych klientów.

 

Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych audytorów  specjalizujących się w kontroli procedur i zabezpieczeń zasobów i systemów teleinformatycznych podmiotów sektora prywatnego jak i instytucji publicznych zapewni sprawne i efektywne przeprowadzenie audytu.
Działamy według jasno określonych wartości: poświęcenie i profesjonalizm a celem jest osiąganie dla klientów możliwie najlepszych standardów bezpieczeństwa w zmieniającym się otoczeniu.

Główną specjalizacją naszej firmy są audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego:

tim-van-der-kuip-CPs2X8JYmS8-unsplash.jpg

Profesjonalna audyt i bezpieczeństwo w zasięgu ręki.

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną wycenę.

SECio

Audyt Bezpieczeństwa
– przedsiębiorstw
– instytucji i urzędów
– webaplikacji

Adres

Kontakt

Media

Prywatność